• Mažylio receptai kaip ir kasmet dalyvauja knygų mugėje
Taip, Knygų mugė mums yra bene svarbiausias metų renginys. Keturios dienos, kurios ateina su trupučiu jaudulio, prabėga su daug skubėjimo, daug šypsenų, daug rankų paspaudimo, daug daug daug bendravimo ir baigiasi su kažkokiu palaimingu nuovargiu, įspūdžių apgalvojimu ir skaudančiomis kojomis. Galime patvirtinti – „Mažylio receptai“ knygų mugėje dalyvavo ne pirmą ir ne paskutinį kartą 🙂

Diplomai ir…  skaitytojų ašaros

Mūsų mažutei leidyklai Knygų mugė yra turbūt svarbesnė dėl bendravimo nei dėl prekybos. O ir įvykių bei progų bendrauti tikrai buvo – praėjusiais metais išleidome dar dvi knygas ir abi jos neliko nepastebėtos skaitytojų ir kolegų. Ketvirtadienis prasidėjo mums labai smagiai – mūsų išleista grožinė Solveigos Masteikaitės ir Skirmantos Jakaitės knyga ,,Lėti ir tylūs dalykėliai“ Knygos meno konkurse buvo išrinkta gražiausia 2015 m. knyga vaikams ir jaunimui. Taigi, lipome ant scenos atsiimti apdovanojimo, priiminėjome sveikinimus bei gerus žodžius, rengėme šios knygos pristatymą skaitytojams. Ir padovanojome šią knygą į parodą užsukusiai Prezidentei… Ši knyga į mūsų stendą pritraukė įvairių emocijų – vieni ją vartydami tyliai gėrėjosi, kiti garsiai gyrė, tikrai buvo tokių, kurie jos nesuprato ir greitai užvertė bei padėjo atgal. Bet turbūt labiausiai širdį paglostė skaitytoja, kuri sakė, kad “kojos pačios atvedė prie šios knygos”, o sujaudino – viena mama, kuri šalia mindžikavusiam sūnui garsiai perskaičiusi vieną istoriją apsiašarojo ir nusipirko knygą… sau.

Mažieji “Samčio burtų” skaitytojai okupuoja virtuves 

Visą nuovargį ir kojų skausmą atpirko mūsų ištikimosios “Mažylio receptų” skaitytojos. Kaip buvo smagu, kad tiek daug jų jau tikslingai ieškojo savo ūgtelėjusiems valgytojams “Samčio burtų”. Kaip gera buvo matyti pro šalį lekiančius vaikus, draugams sakantiems: “O, turiu jau “Samčio burtus” – labai faina knyga!”. Ir kaip mes gėrėjomis mažosiomis kulinarėmis, kurios noriai fotografavosi mūsų stende su “Samčio burtų” knygomis ir prijuostėmis, o jų mamos jau po poros dienų džiaugėsi, kad virtuves okupavo mažieji, net juos – grįžtančius namo – pasitinkantys su vakariene! Taigi, bendravome, bendravome, bendravome. Dalijomės įspūdžiais, mintimis, idėjomis ir knygomis. Nusifotografuoti spėjome ne su visais, užfiksavome akimirką su nuostabiai šiltu žmogumi Renata Ničajiene iš „Sezoninės virtuvės“, visas keturias dienas kaimyniškai bičiuliavomės su šalia stende įsikūrusia knygos “Pypliotyra” autore ir leidėja Jūrate Jadkonyte Petraitiene, burnoje tirpstančio beglitiminio braunio ėjom ragauti į mūsų bičiulių, “Kepinių be gliuteno” autorių ir leidėjų Ingos Krasuckienės ir Ekaterinos Buldakovos stendą. O kur dar visi pokalbiai su kolegomis iš kitų leidyklų, susitikimais su esamais ir būsimais partneriais. Ir daug daug daug pokalbių su mūsų skaitytojais. Ačiū visiems, sušildžiusiems tas keturias dienas!..  Susitiksime kitąmet, vasario pabaigoje, toje pačioje vietoje.