Apie mus

Po „Mažylio receptų“ uždanga slepiasi trys mamos – Rūta, Ilma ir Jurgita (iš kairės). Kartu sudėjus, turime šešis Mažylius, kurie ir yra pagrindiniai mūsų receptų ragautojai bei vertintojai.

Svetainė „Mažylio receptai“ gimė 2011 metais Jurgitos iniciatyva. Per visą šį laiką mūsų ir kitų mamų dėka receptų skrynia pildėsi ir šiandien ji labai pilna. Leisdamos knygą „Mažylio receptai“ daug konsultavomės su Lietuvoje pripažintais medikais – receptus išgryninome atsižvelgdamos į jų patarimus, rekomendacijas, tad jums pateikiame tik tuos, kurie atitinka sveikos ir vaikams tinkamos mitybos principus.

Pagrindinis mūsų svetainės tikslas – parodyti, kad gaminti namie paprasta, sveika ir visai nesudėtinga. Daugumai mūsų receptų prireiks tik Lietuvoje auginamų bei randamų produktų.

Galbūt šie receptai (gimę iš kasdienės praktikos, derinamos su mažylių mitybos specialistų patarimais) nepatiks arba netiks Jūsų Mažyliui – juk skiriasi skoniai, dalis mažylių netoleruoja tam tikrų produktų – todėl atkreipiame dėmesį, kad visada pirmiausia rekomenduojama apie mažylio mitybą pasitarti su vaikų gydytoju-pediatru, o tik tada – klausyti savo širdies ir kitų mamyčių patarimų. Taip darėme ir darome mes – savo Mažylius labai mylinčios mamos.

Gamindami Mažyliams būkite kantrūs, mokykitės vieni iš kitų, būkite išradingi, kūrybingi, aukite kartu ir kaupkite po širdimi abipusiškai naudingą patirtį, taip padėdami tvirtus pagrindus tolesnei sveikai mažylio mitybai ir teisingiems valgymo įpročiams. Ir, žinoma, nepamirškite ruošiamų patiekalų kaskart pagardinti visur tinkančiu prieskoniu MEILE – šios sudedamosios dalies niekada nebus per daug…

Jurgita, Rūta, Ilma

Jūsų laiškų, komentarų, pasiūlymų, klausimų ar receptų laukiame adresu info@mazylioreceptai.lt

Aidos Chlebinskaits foto

Copyright © 2011-2014. Mažylio receptai. All rights reserved.