Vasara kvepiantys sumuštinukai su daržovėmis

Siūlome jums greito užkandžio idėją savaitgaliui – visiškai paprastai, su improvizacijos prieskoniu ir kuo daugiau šiuo metu lysvėse užderėjusių daržovių.

• mėgstama duonelė; • sviestas ar varškės užtepėlė; • pačios įvairiausios daržovės ir prieskoninės žolelės: ridikėliai, agurkai, pomidorai, svogūno laiškai, krapai…

Sumuštinukų su daržovėmis paruošimas: 1. Duonelę tepkite sviestu ar varškės, sūrio užtepėle. Kad būtų linksmiau – supjaustykite duonelę kuo įvairesnėmis formomis. Galite pasinaudoti ir specialiomis sausainių formelėmis. 2. Dėkite ant duonelės griežinėliais, mažais kubeliais pjaustytas daržoves, iš daržovių dėliokite veidukus, gėlytes ir pasiruoškite skanauti vasara kvepiančius sumuštinukus. Gali būti, kad pamatę ridikėlius ar svogūno laiškus ant duonelės mažyliai iš pradžių ir surauks nosį, bet svarbiausia, ragaujant tokias naujienas, paskatinti mažylius vadovautis principu „O tu paragauk!“ Primename, kad sumuštinukai neturėtų būti mažylių meniu kiekvieną dieną, bet jei planuojate pikniką lauke ar norisi greito, paprasto užkandžio su daržovėmis – ši idėja puikiai tiks! Skanaus, Mažyli!