Akcija!

Knyga „Lėti ir tylūs dalykėliai“

7.50  4.00 

Gražiausia 2015 m. knyga vaikams ir jaunimui (Knygos meno konkursas).

Solveigos Masteikaitės ir Skirmantos Jakaitės knyga „Lėti ir tylūs dalykėliai“ – tai trumpos istorijos vaikams. Knygelė skirta visokio amžiaus vaikams – tiek magiškojo mąstymo atstovams ikimokyklinukams, tiek vyresniems, kurie jau gali skaityti patys. Taip pat jų tėvams, kasdien esantiems šalia savo vaikų, padedantiems augti, pažinti ir būti. „Lėti ir tylūs dalykėliai“ apdovanota kaip gražiausia 2015 m. knyga vaikams.

Neturime

Produkto kodas: LD Kategorija:

Aprašymas

Knygos apdovanojimai: 
  • Gražiausia 2015 m. knyga vaikams ir jaunimui (Knygos meno konkursas, Lietuvos kultūros ministerija su Lietuvos dailininkų sąjunga ir Vilniaus dailės akademija)
  • Gražiausia metų knyga – Domicelės Tarabildienės premija, 2015 (IBBY Lietuvos skyrius)

Solveigos Masteikaitės ir Skirmantos Jakaitės knyga „Lėti ir tylūs dalykėliai“ – tai trumpos istorijos vaikams. Apie Žvejį, apie Karves, apie Sapnus, apie Neteisybę, apie Ponią, Kuri Nemylėjo Vaikų, apie Mirtį, apie Mamą. Autorėms rūpi užmegzti tylų ir lėtą pokalbį, pasidalinti gyvenimo, kaip stebuklo, ir pasaulio, kaip geros, saugios ir paslaptingos vietos, išgyvenimu. Knygelė skirta visokio amžiaus vaikams – tiek magiškojo mąstymo atstovams ikimokyklinukams, tiek vyresniems, kurie jau gali skaityti patys. Taip pat jų tėvams, kasdien esantiems šalia savo vaikų, padedantiems augti, pažinti ir būti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Knyga „Lėti ir tylūs dalykėliai“”
Copyright © 2011-2014. Mažylio receptai. All rights reserved.