Akcija!

Knyga „Samčio burtai“ (neturime)

6.59  4.00 

Receptų knyga vaikams „Samčio burtai“ – tai trumpos istorijos ir paprasti receptai mažiesiems virtuvės burtininkams. Knyga paskatins vaikus domėtis sveika mityba ir maisto gaminimu, pažadins prigimtinį jų smalsumą, padės vaikams ugdyti įvairius pojūčius ragaujant, uostant, pažįstant įvairius maisto produktus ir tekstūras. Ši knyga pravers ir tėveliams – juk maisto gaminimas kartu su vaikais yra smagus ir kokybiškas laiko leidimas su šeima.

Neturime

Produkto kodas: SB Kategorija:

Aprašymas

Kasmet rengiamų tarptautinių apdavanojimų Gourmand World Cookbook Awards nacionalinis laimėtojas knygų kategorijoje „Vaikų maisto knygos“.

„Samčio burtai“ – tai trumpos istorijos ir paprasti receptai mažiesiems virtuvės burtininkams. Pagrindiniai knygos herojai – dvyniai Adelė ir Benas. Jų mama, kaip ir daugumos vaikų mamos, šiek tiek – stebukladarė. Maži mamos stebuklai gimsta virtuvėje. Mama vaikams atskleidžia savo burtų paslaptį ir dvyniai imasi pirmųjų savo bandymų virtuvėje. Knyga paskatins vaikus domėtis sveika mityba ir maisto gaminimu, pažadins prigimtinį jų smalsumą, padės vaikams ugdyti įvairius pojūčius ragaujant, uostant, pažįstant įvairius maisto produktus ir tekstūras. Ši knyga pravers ir tėveliams – juk maisto gaminimas kartu su vaikais yra smagus ir kokybiškas laiko leidimas su šeima.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Knyga „Samčio burtai“ (neturime)”

Jums taip pat gali patikti…

Copyright © 2011-2014. Mažylio receptai. All rights reserved.