Kas svarbu vasarą, auginant mažus vaikus

Vasarą visų mūsų kasdienybėje galimybių ir malonumų tikrai daugiau. Greičiausiai Jūs ir patys žinote ką būtina nuveikti, o ko geriau nedaryti per šiuos kelis šiltojo sezono mėnesius, bet norėtume trumpai priminti.

Vasaros TAIP ir NE arba „kas svarbu vasarą, auginant vaikus?“

TAIP: – gerti daug vandens; – valgyti daug šviežių vaisių ir daržovių; – nepamiršti visų sezono gėrybių prišaldyti mažyliams žiemai; – dažnai plauti rankutes, ypač – prieš valgymą; – leisti kuo dažniau vaikščioti basomis kojytėmis (kur saugu, ne per karšta); – prisikinti pievose augančių žolelių ir jas susidžiovinkite arbatai; – prie jūros prisirinkti konkorėžių, kad ilgais žiemos vakarais galėtumėte gaminti šventinio stalo dekoracijas ar žaisliukus Kalėdinei eglutei; – atostogaujant prisirinkti akmenukų, kad atėjus lietingam sezonui, būtų galima namie juos apipiešti ir dovanoti draugams; – paskaityti mėgiamą mažylio knygą lauke, parke ant dekučio; – dažniau pusryčiauti ar vakarieniauti kieme, balkone, parke; – tinkamai apsirengus, pasivaikščioti gražiais Lietuvos miškais; – uogauti…

NE – nevalgyti ir mažyliams neduoti neplautų vaisių ir daržovių; – nepirkti arbūzų ir kitų vaisių iš automobilių pakelėse – žievė tarsi kempinė sugeria kietąsias daleles ir kt. kenksmingas medžiagas; – nevaikščioti karštą dieną be kepuraitės nuo saulės; – nebūti saulėje per ilgai, ypač – nepasirūpinus apsauga nuo saulės; – nežaisti kompiuteriais, telefonais, planšetėmis (realu? Gal pabandom?).