Pasveikinom Lietuvą, beveik išvarėm žiemą iš kiemo ir netikėtai susivokėm, kad jau poryt į Vilnių atklysta didžiausias pavasario šauklys – tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Jau 16 kartą LITEXPO skendės skaitančių žmonių jūroje.

Ir mes ten būsime, jau antrą kartą! Laukiame nesulaukiame, net spirgame iš nekantrumo ir džiaugiamės avansu! Iki pasimatymo vaikučių erdvėje – 4 salėje!

Su mūsų skaitytojais – mamytėmis, tėveliais, močiutėmis, auklėmis ir pačiais mažaisiais ragautojais – pažindinomės pernai, kai kurie mažylių buvo dar mamyčių pilveliuose, dar tik „pakeliui“, tad labai labai lauksime Jūsų visų knygų mugėje ir šiemet! Ateikit susipažinti, pasilabinti, pasirodyti, kokie dideli užaugot, papasakokite savo įspūdžius, pasidalykite patirtimi – įkvėpkite mus naujiems kūrybiniams darbams.

Lauksime ir naujai iškeptų tėvelių ir mamyčių – turėsite progos pavartyti šią mažylių maisto bibliją, padrąsinsime, patarsime ir – kaipgi kitaip – mugėje knygą galėsite įsigyti pigiau. Kokia gi šventė be dovanų?

Bus daug naujų atradimų, knygų, seniai matytų ir naujai pažintų veidų, daug bendravimo, gerų emocijų ir keturias dienas truksiančios palaimos – visa tai prasideda jau poryt, ketvirtadienį, vasario 19 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Sekite mūsų naujienas Facebooke, dovanosime kvietimus į šią kasmetinę ŠVENTĘ, kurios nevalia praleisti. Iki greito susitikimo!

Iliustracija paimta iš oficialaus Vilniaus knygų mugės puslapio: www.vilniausknygumuge.lt