Su viltimi, kad būsime naudingi ir skaitomi bei vidiniu nerimu ar patenkinsime tėvelių ir mažylių poreikius, verčiame naują „Mažylio receptų‟ svetainės lapą.

Žvelgiant į netolimą praeitį, pirmieji „Mažylio receptai‟ gimė dar 2011 metais ir jau spėjo sukaupti didelę skrynią mūsų ir Jūsų receptų. Pasirodžius didelio pasisekimo sulaukusiai knygai „Mažylio receptai“, norėjome, kad ir svetainė pamažu pakeistų savo pirmuosius, jau kiek veržiančius siaustinukus, todėl pasiraitojusios rankoves kibome į darbus: rinkome informaciją, ją stengėmės gražiai apipavidalinti, konsultavomės su medikais, kūrėme naują svetainės dizainą, programavome ir dėjome daug kitų pastangų, kad galų gale svetainė taptų ir akiai maloni, ir turiniu įdomi bei naudinga ir mėgstama Jūsų visų.

Visų pirma norime, kad „Mažylio receptai“ būtų ypač naudingi mamoms, kurios priėjo naują savo ir mažylio gyvenimo etapą, kai reikia pradėti gaminti tirštą maistą, o klausimų galvoje daugiau nei širdyje atsakymų. Tikimės, mūsų puslapyje naudingų dalykų tikrai ras ir mamos, auginančios antrąjį, trečiąjį… Nepamirškime tėčių, senelių, auklių – gal ir Jums bent kiek palengvinsime ir padrąsinsime buvimą su mažaisiais.

Antra, stengsimės Jums pateikti įvairių naudingų patarimų, įdomybių, negailėsime gudrybių, pagelbėsiančių auginant mažuosius „NEvalgiukus“ ir „NEnoriukus“. Visa tai – „Patarimų“ skiltyje.

Taip pat „Mažylio receptuose“ savo mažųjų maitinimo patirtimis dalysis mamos ir tėčiai. Pokalbius su jais prie puodelio arbatos ar lėkštės sriubos rasite mūsų skiltyje „Pasiplepėjimai“.

Receptų paiešką Jums palengvins specialus receptų filtras, kurį rasite „Receptų“ skiltyje spustelėję laukelį „Receptų paieška“. Sužymėję langeliuose norimą mažylio amžių, maisto pobūdį ar produktą, iš kurio norite gaminti, rasite visus pasiūlymus, atitinkančius Jūsų paieškos kriterijus. Prie kiekvieno recepto rasite gaminimo laiką, receptų sudėtį ir amžiaus tarpsnį, nuo kada rekomenduojama ragauti vieną ar kitą patiekalą, žyminčius simbolinius ženkliukus. Tik atminkite, kad mažyliui augant, jo kasdienis maistas neturėtų apsiriboti jo amžiui tinkančiais patiekalais – leiskite ūgtelėjusiam vaikui ir toliau skanauti jo įprastais ir pamėgtais patiekalais, kuriuos pamėgo galbūt dar tada, kai turėjo vos kelis dantukus. Ir, žinoma, nepamirškite mažyliams siūlyti naujovių – juk tik eksperimentuodamas įvairiais skoniais Jūsų mažylis gaus naują porciją vitaminų bei maistingųjų medžiagų.
Norėdami, kad mūsų svetainė išlaikytų patikimo, šių dienų medicinines rekomendacijas atitinkančio šaltinio statusą, ir toliau tęsime bendradarbiavimą su pripažintais Lietuvos medikais. Visą profesionalią informaciją rasite „Patarimų“ skiltyje. Kaip ir anksčiau, turėsite galimybę užduoti kausimus įvairiems specialistams – kartą per mėnesį į Jūsų klausimus atsakinės privačios ligoninės ir poliklinikos „Kardiolita“ dietologė Lina Viniarskaitė, ilgainiui – ir kiti vaikų sveikatos priežiūros specialistai.

Ir žinoma, labai labai tikimės Jūsų supratimo, palaikymo – siųskite mums savo atsiliepimus, patarimus, norus, pageidavimus ir, žinoma, receptus el. paštu info@mazylioreceptai.lt. Stengsimės įsiklausyti, išgirsti, reaguoti ir bendromis pastangomis toliau kurti visiems draugišką, patikimą ir naudingą šaltinį – mamų, tėčių, senelių, auklių pagalbininką, 24/7 nemiegantį ir kartu su Jūsų mažyliais kasdien augantį puslapį „Mažylio receptai“.

Taigi, sveiki užsukę ir SKANAUS!