Neapsigaukite ir netikėkite

Kai kuriuose forumuose ir uždarose FB grupėse platinama knyga pavadinimu „Mažylio receptai” pdf versija – ne originali knygos „Mažylio receptai” kopija. Kad Jūsų neklaidintų įvairūs nemokami plagiatai ar nekokybiški patarimų apie mažylių mitybą rinkiniai kopijuojamu „Mažylio receptai” pavadinimu, kviečiame atsiversti tikrąją „Mažylio receptų” knygą, pamatyti jos turinį ir keletą puslapių su receptais. Į knygą pateksite spustelėję ČIA.

Esame labai dėkingos atsakingoms mamytėms, socialinių tinklų grupių administratorėms, netgi tėveliams, kurie mus informuoja apie tam tikrose uždarose grupėse, forumuose skelbiamą, platinamą ir mūsų originalios knygos medžiagą ir net užfiksuoja tokius atvejus.

Primename, kad knyga „Mažylio receptai” yra autorinis kūrinys ir teises į jį gina mūsų šalies įstatymai. Už bet kokį plagijavimą, kopijavimą ir knygos medžiagos (teksto, nuotraukų, piešinių) platinimą be autorių ir leidėjų sutikimo numatoma teisinė atsakomybė. Nufotografuoti, skanuoti ir FB ar kitose interneto erdvėse patalpinti knygos puslapiai, jų persiuntimas, dalinimasis ir pan. taip pat yra neteisėti ir gali užtraukti teisinę atsakomybę.

Čia, šioje svetainėje, dalijamės pačiu įvairiausiu turiniu apie mažylių mitybą įvairiais jų gyvenimo etapais, čia rasite nemažai informacijos, kurią perskaitytumėte ir mūsų knygoje. Jeigu kyla klausimų, turite pastabų ar šiaip norite pabendrauti, visada kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais. Tačiau jeigu vieną dieną sugalvosime savo knygą paversti elektronine (gavome užklausų, kada ketiname tą padaryti), tą norime padaryti pačios – kad tai būtų tokia pat kokybiška – tik elektroninė – knyga.

Jei pastebėjote tokį nesąžiningą atvejį ir jūs – praneškite mums, konfidencialumą garantuosime ir atsidėkosime.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie gerbia mūsų darbą ir įkvepia atlikti jį dar geriau.

Mažylio receptų komanda