• Aviečių-bananų ledai
    Kai jau pabosta ledai ant pagaliuko, mūsų mažyliai prašo ledų indelyje. Šie, su avietėmis ir bananais (avietes galite keisti kitomis uogomis), būtent tokie. Jeigu šaldiklyje turite šaldytų uogų ir banano, pasigaminsite per kelias minutes. Paruošimas 1. Avietes ir supjaustytą bananą be žievės dėkite į šaldklį, kad...
  • Arbuzo ir surio uzkandele
    Ši užkandėlė labai lengva, skani ir be padažų. Tačiau jeigu norisi, galite paskaninti trintomis uogomis ar medumi. Paruošimas 1. Arbūzą ir sūrį plonai supjaustykite ir gražiai sudėkite lėkštėje. 2. Jeigu norisi, apšlakstykite medumi ar mėgiamomis trintomis uogomis. Skanaus, Mažyli!
  • DSC_0108
    Ar 7 mėnesių mažyliui jau galima valgyti avietes, o nuo kada į makalaines galima dėti baklažaną? Kad tokių ir panašių klausimų mamoms pradedant primaitinti mažylį kiltų kuo mažiau, pateikiame trumpą atmintinę, nuo kokio amžiaus kūdikiams medikai rekomenduoja įvesti tam tikrus produktus. Produktai nuo 4-6...
Kuskusas su daržovėmis
Paprasta, greita, skanu, vegetariška...Pagaminkite daugiau, bus soti visa šeima.
Hamburgas
Vasarą atostogų keliai veda pačiomis įvairiausiomis kryptimis. Žinoma, dažniausiai prie jūros, smėlėtų krantų, į sodybas, pas močiutę į kaimą, galiausiai į šiltesnius kraštus. Mus pačius kiek netikėtai trumpam savaitgalio atokvėpiui kelias atvedė į... Hamburgą.
IMG_9057 copy
„Manau, svarbiausia turėti mintį, viziją ir norą išmokti gaminti namuose, o tada viskas įvyks savaime – taip, manau, buvo ir man. Taip bus ir jums! O kitas patarimas – neskubėti gyventi"
ATSIŲSK RECEPTĄ
Copyright © 2011-2014. Mažylio receptai. All rights reserved.