• child-1528308_1920
    Primaitinimas mažylio gyvenime yra labai svarbus momentas. Juk tai pirmas veiksmas, kurį mažylis atlieka sąmoningai, o vėliau ir savarankiškai – žymiai anksčiau už vaikščiojimą ar kalbėjimą. Svarbu žinoti, kaip fiziologiškai keičiasi mažylio sugebėjimai, kad skubėtume lėtai, bet ir nesuvėluotume ugdyti savarankiškumo, nes...
  • Untitled design (8)
    Turbūt tarp mūsų nėra žmogeliukų, nemėgstančių šio vaisiaus? Kaip juos išsirinkti sultingus, prinokusius, saldžius, kol jų parduotuvėse apstu ir kai jau kainos ne taip "kandžiojasi"? Žvilgt į nuotraukas ir štai patarimai: • Atkreipkite dėmesį į vietą, ant kurios ilsėjose nokdamas lysvėje – prinokusių arbūzų...
  • IMG_2267
    Ar žinote, kokie ledai patys skaniausi? Ogi pagaminti mūsų pačių! Penkiamečiai Džiuga ir Benas pamokys, kaip galite paprastai ir greitai juos pasigaminti vos iš kelių, kaskart vis kitų produktų. Pažiūrėkite šią video pamokėlę kartu su savo mažyliais ir pirmyn į virtuvę!
Untitled design
Kol turgeliuose dar pilna miško ir sodo gėrybių, kas gali būti skaniau už namuose keptą ir vasara kvepiantį pyragą... Populiarumo sulaukti su šiuo pyrago išties labai lengva - tik reikia paskubėti, nes lėkštė ištuštėja akimirksniu!
IMG_2267
Ar žinote, kokie ledai patys skaniausi? Ogi pagaminti mūsų pačių! Penkiamečiai Džiuga ir Benas pamokys, kaip galite paprastai ir greitai juos pasigaminti vos iš kelių, kaskart vis kitų produktų. Skanaus!
Jasaiciai
Oksanos Pikul - Jasaitienės ir Simo Jasaičio sūnui Dominykui – 9 mėnesiai. Mažasis vyrukas jau tvirtai įžengė į kietojo maisto pasaulį ir oriai kerta mamos verdamas makalaines.
ATSIŲSK RECEPTĄ
Copyright © 2011-2014. Mažylio receptai. All rights reserved.